Acht komma Acht (galeonis) wrote,
Acht komma Acht
galeonis

ЗБС !!!

ЕВПОЧЯ....

-Я командир вашого рою, старший інструктор з бойової та стройової підготовки хорунжий Хартменчук! Починаючи з цього моменту ви будете говорити тільки тоді, коли до вас звертаються, і першим і останнім словом, що виходить з ваших поганих писків буде слово «хорунжий!» Це зрозуміло, мерзотники?
- Хорунжий, так точно, хорунжий!
- Херня, я вас не чую! Відповідаєте як якась Марія Гайдар!
- Хорунжий, так точно, хорунжий!!!
- Якщо ви, зрадники, якщо ви переживете курс молодого карателя, ви станете зброєю, посланцями Укрорейху, благаючими про те, щоб почалась ще одна АТО! Але до цього дня ви просто блювотиння! Ви нижча форма життя на Неньці! Ви взагалі ніхуя не люди! Ви всього лише неорганізована зграя слизьких смердючих кукаріотів! У мене тут немає дискримінації, мені насрати на західняків, на донбасят і на одеських жидів! Ви усі тут однаково нікчемні! Моє завдання - позбавиться від тих, хто нездатний служити в моїх улюблених каральних полках! Вам це зрозуміло, мерзоти?
...
- Як тебе звати, виродку?
- Хорунжий, Іштван Белла, хорунжий!
- Ім'я схоже на закарпатське, ти із Закарпаття, рядовий?
- Хорунжий, так точно, хорунжий!
- Ніхера собі, із Закарпаття! Із Закарпаття беруть тільки коньяк та йовбаків. Спиртом ти не пахнеш, тож вибір у тебе невеликий.
Tags: zomg teh drama
Subscribe

 • Котаны !

  А где сейчас православно можно купить маалекий б/у свичок, чтоб обязательно 802.1q, igmp вот это вот всё ?!

 • Сап блоггер...

  Суть токова, есть тандербёрд(только не спрашивайте " ПОЧЕМУ НАХУЯ ?!") миграция с контупера на контупер традиционно происходила…

 • Кстате не очень понятно

  Если там горит битум, зачем его заливают водой- битум гидрофобен и с тем же успехом на него с вертолета можно просто ссать.

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments